Powróć

Pierwszy koncert Pasjonatów w Poznaniu!

KategoriaKoncerty
Ostatni termin 21 10 2013 20:00

Pierwszy koncert PASJONATÓW w Poznaniu! Ponadto jako support wystąpią: ZRK, NWT. Za deckami: DJ Krane

20.10. W Starym Kinie / Poznań
start: 20:00
bilety: 15/20 do nabycia w sklepie Vert.

Brat plus brat plus brat, czyli Pasjonaci to jedna z nielicznych o ile nie jedyna ekipa rapowa, w której znajdziemy trzech braci a początki ich działalności to rok 1997. Od samego początku ekipę tworzą pochodzący z Biłgoraja bracia -Begiet(MC) i Pawko(wcześniej PWK) odpowiedzialny za produkcję oraz finalny obraz utworów.

Pierwsze nagrania to pierwsze problemy, brak sprzętu, studia nagrań oraz domowe warunki , które nie ułatwiają sprawy. Pierwsze bity Pawka na playstation jedynce, wokale zgrywane na jamnika. Kolejny etap to pierwsze programy do tworzenia bitów na pc i komputerowy mikrofon zastępujący jamnika. Na tym pseudo amatorskim sprzęcie powstaje pierwsze podziemne LP, które szybko zyskuje grono odbiorców, czego dowodem jest wysoka frekwencja na pierwszych koncertach grupy. W między czasie w arsenale Pawka pojawia się coraz lepszy sprzęt w tym MPC-tka a nagrywanie w profesjonalnych warunkach studyjnych otwiera przed Pasjonatami kolejne możliwości.

Efektem prac jest EP. „Pajęczyna Spraw” wypuszczona do internetowego świata w 2005 roku. Okres po tej produkcji to prace nad pierwszym legalnym wydawnictwem, które ukazuje się na sklepowych półkach w 2007 roku, nakładem Haos label. Lata 2008-2011 to okres w którym powstawanie nowych utworów skutecznie ogranicza praca zawodowa braci, co nie oznacza jednak , że u Pasjonatów nic się nie dzieje, rapowa pasja nie umiera nigdy, powoli powstają nowe nagrania. W roku 2011 następuje wznowienie dzialaności grupy. Do składu oficjalnie dołącza trzeci brat Jendrula i rozpoczynają się prace nad kolejnym albumem, do którego wokale Pasjonaci rejestrują w zaprzyjaźnionym Peqin studio na Opolszczyźnie. Efektem tych działań jest album zatytułowany Pasjonaci 2, który ukazał się pod koniec października 2012 roku nakładem SAMAD RECORDS. W roku 2013 ukazał się trzeci album grupy, na którym gościnnie udzielił się między innymi Zeus oraz Snak The Ripper.

Zapraszamy na koncert!

 
 

Dostępne terminy

    Powered by iCagenda